همه می دانند که بازیگران وایکینگ ها به همان اندازه Thor به نظر می رسد در حالی که در گل و خون پوشیده شده است. اما همه آرایش های شدید ، مدل موهای ریز و خال کوبی های پیچیده را از بین ببرید و این رزمندگان نورس دقیقاً مانند بقیه ما هستند . اگر البته همه ما مدل های لباس زیر زیبا ، کمربندهای سیاه ، بچه های تولید کننده بودیم ، یا اعضای خانواده های پر از بازیگر. مطمئناً ، این بخش ها در حالی که درست در عصر وایکینگ ها قرار می گیرند ، به نظر می رسند ، اما این چیزی است که این بازیگران قرن بیست و یکم در زندگی واقعی به نظر می رسند ، و همچنین جایی که آنها واقعاً از کجا آمده اند.

هشدار: این ویژگی ممکن است حاوی اسپویلر باشد.

تراویس فیمل - راگنار لوتبروک
گتی ایماژ

تراویس فیمل ممکن است با ریش بلوند و چشمهای آبی چشم به مانند پادشاه وایکینگ باشد اما بازیگر و مدل در واقع از شمال غربی اسکاندیناوی استقبال نمی کند. در عوض ، او از زیر زمین می آید ، و در مزرعه خانواده اش در اچوکا ، استرالیا پرورش یافت. در حقیقت ، قبل از اینکه بخواهد کاری دیگر انجام دهد ، او آرزو داشت که یک فوتبالیست حرفه ای قوانین استرالیا شود - که تا حدودی توضیح می دهد که چرا او در میدان نبرد چنین جسمی وحشی داشته است.

Fimmel همچنین یک بدن وایکینگ را بدست آورد زیرا او یک ورزشگاه است. در حقیقت ، هنگامی که او به طور تصادفی توسط یک استعدادیاب استعدادی مشاهده شد ، آهن را پمپ می کرد ، و او را تنها با 60 دلار در جیب خود به کالیفرنیا پرواز کرد. وی توسط LA MODELS در محل به امضا رسید و سرانجام با کالوین کلاین یک توافق بسیار سودآور - به ارزش شش رقم - به دست آورد.

اگرچه او دیگر ریش تراشیده Ragnar و ریش ZZ Top ورزشی پیرمرد را ورزش نمی کند ، Fimmel چسبیده به تاریخ (کانال ، یعنی). این بازیگر سریال قرار است سریال گلچینی را به رشته تحریر درآورد و داستان های برخی از بزرگترین ضدقهرمانان تاریخ را شرح و تولید کند و قرار است به عنوان O.K بازی کند. اولین قسمت اسلحه Coral's gunslingin 'Wyatt Earp on the سری جدید' ، در حالی که به عنوان تهیه کننده اجرایی نمایش نیز فعالیت می کرد. SVP از برنامه نویسان اسکریپت تاریخ ، Arturo Interian ، گفت: "تراویس یک بازیگر قابل توجه است" ، و ما مفتخریم که روابط خود را با وی بعد از عملکرد مغناطیسی اخیر وی در وایکینگ ها ادامه دهیم. "

اگر فقط آنها می توانستند چهره قابل توجهی از قتل های وحشیانه Fimmel را روی بیلبورد کالوین کلاین بگذارند.

کاترین وینیک - لاگرتا
گتی ایماژ

بازیگری که نقش دختر شیطان سپر لاگرتا ، کاترین وینیک را بازی می کند ، در واقع یک کانادایی تبار اوکراینی است. اعتقاد بر این است که وایکینگ ها تا کانادا و کیف فاصله دارند. اتفاقی؟ فکر نکن در حقیقت ، وینیک با موهای بلوند پلاتینی خود - که به نظر می رسد اغلب به سبک قاتل ها - و چشمان آبی یخی شبیه به یک وایکینگ است. در حقیقت ، آسان می توان ادعا کرد که وینیک در تمام نمایش ها نماد ترین بازیگر وایکینگ به نظر می رسد ، حتی اگر واقعاً از اسکاندیناوی استقبال نکرده باشد.

وایکینگ ها به هیچ وجه اولین حیرت وینک نیستند. بمب افکن بلوند نیز با بازی در Stand Up Guys ، Failure to Launch ، Love & Other Drugs ، Killers و The Dark Tower در صفحه نمایش بزرگ ظاهر شده است. او همچنین دارای کیفیتهای تلویزیونی کامل در زیر کمربند خود است ، که در قسمت های قانون و نظم: قصد جنایی ، اوز ، CSI: میامی ، CSI: NY ، جنایات جنایی ، خانه و دیگران نمایش داده می شود. او حتی در فیلم 2005 غیرمجاز ترامپ نیز ایوانا ترامپ را بازی کرد.

علاوه بر این ، وینیک نه تنها الاغ را لگد می زند و در تلویزیون نام می برد. او همچنین در زندگی واقعی لگد می زند. این بازیگر از دوران کودکی به آموزش هنرهای رزمی پرداخته و اعتبار جدی دارد. وینیک به StarPulse گفت: "من وقتی 16 سال داشتم وارد اولین مدرسه ام شدم." "من یک تسمه سیاه درجه 3 در تائون Kwon Do و کمربند سیاه درجه 2 درجه در کاراته دارم." او همچنین یک محافظ مجاز و مربی دفاع شخصی است. بنابراین با ارل اینگستاد اشتباه نگیرید.

الکساندر لودویگ - بیورن ایرونساید
گتی ایماژ

در طول اجرای نمایش ، طرفداران وایکینگ ها تماشا کرده اند که فرزند اول زادگاه Ragnar Lothbrok از پسری نسبتاً جدی مامان گرفته تا یک آدم خرس خرس بزرگ شود. با بزرگتر شدن شخصیت وی ، شاهد بازیگر الکساندر لودویگ بود که از برخی موهای متداول و ریش فازی هلو به سمت ریش تراشیده - صرفه جویی در یک دم بلند پونی بافته و باریک - و ریش یورش شدید استفاده می کند. در زندگی واقعی ، لودویگ ریش را ادامه می دهد ، اگرچه او با یک اسب مورب وایکینگ دور کمر در اطراف کالیفرنیا قدم نمی زند - مگر اینکه ، یعنی ، او جادویی آن را زیر کلاه های خود پنهان کند. با این وجود ، او هنوز به نظر می رسد مانند یک وایکینگ جلیقه ای که نمی خواهید با آن عصبانی شوید.

اگرچه بدیهی است که لودویگ نسخه کودک Bj inrn را در سریال های حماسی تاریخ بازی نکرده است (این ناتان اوتولی خواهد بود) ، او از زمان کودکی بازیگری انجام داده است. برجسته ترین ، لودویگ در فیلم های Seeker: The Dark Is Rising ، Seth Race to Witch Mountain ، ویل استنتون بازی کرد ، برادن هیگینز در Grown Ups 2 و Shane Patton در Lone Survivor. او همچنین به لطف بازی در نقش کاتو در بازی های گرسنگی ، جایزه فیلم MTV را برای بهترین مبارزه ، در کنار جنیفر لارنس و جوش هاتچرسون به خانه برد - نقشی که او نیز برای او جایزه انتخاب نوجوان را برای فیلم انتخاب فیلم شرور بدست آورد. با این وجود ، لودویگ این روزها به دلیل نقش روزافزون خود به عنوان پسر بزرگ Ragnar Lothbrok در وایکینگ ها شناخته می شود که قبلاً وی را به دست آورده است.همه می دانند که بازیگران وایکینگ ها به همان اندازه Thor به نظر می رسد در حالی که در گل و خون پوشیده شده است. اما همه آرایش های شدید ، مدل موهای ریز و خال کوبی های پیچیده را از بین ببرید و این رزمندگان نورس دقیقاً مانند بقیه ما هستند . اگر البته همه ما مدل های لباس زیر زیبا ، کمربندهای سیاه ، بچه های تولید کننده بودیم ، یا اعضای خانواده های پر از بازیگر. مطمئناً ، این بخش ها در حالی که درست در عصر وایکینگ ها قرار می گیرند ، به نظر می رسند ، اما این چیزی است که این بازیگران قرن بیست و یکم در زندگی واقعی به نظر می رسند ، و همچنین جایی که آنها واقعاً از کجا آمده اند. هشدار: این ویژگی ممکن است حاوی اسپویلر باشد. تراویس فیمل - راگنار لوتبروک گتی ایماژ تراویس فیمل ممکن است با ریش بلوند و چشمهای آبی چشم به مانند پادشاه وایکینگ باشد اما بازیگر و مدل در واقع از شمال غربی اسکاندیناوی استقبال نمی کند. در عوض ، او از زیر زمین می آید ، و در مزرعه خانواده اش در اچوکا ، استرالیا پرورش یافت. در حقیقت ، قبل از اینکه بخواهد کاری دیگر انجام دهد ، او آرزو داشت که یک فوتبالیست حرفه ای قوانین استرالیا شود - که تا حدودی توضیح می دهد که چرا او در میدان نبرد چنین جسمی وحشی داشته است. Fimmel همچنین یک بدن وایکینگ را بدست آورد زیرا او یک ورزشگاه است. در حقیقت ، هنگامی که او به طور تصادفی توسط یک استعدادیاب استعدادی مشاهده شد ، آهن را پمپ می کرد ، و او را تنها با 60 دلار در جیب خود به کالیفرنیا پرواز کرد. وی توسط LA MODELS در محل به امضا رسید و سرانجام با کالوین کلاین یک توافق بسیار سودآور - به ارزش شش رقم - به دست آورد. اگرچه او دیگر ریش تراشیده Ragnar و ریش ZZ Top ورزشی پیرمرد را ورزش نمی کند ، Fimmel چسبیده به تاریخ (کانال ، یعنی). این بازیگر سریال قرار است سریال گلچینی را به رشته تحریر درآورد و داستان های برخی از بزرگترین ضدقهرمانان تاریخ را شرح و تولید کند و قرار است به عنوان O.K بازی کند. اولین قسمت اسلحه Coral's gunslingin 'Wyatt Earp on the سری جدید' ، در حالی که به عنوان تهیه کننده اجرایی نمایش نیز فعالیت می کرد. SVP از برنامه نویسان اسکریپت تاریخ ، Arturo Interian ، گفت: "تراویس یک بازیگر قابل توجه است" ، و ما مفتخریم که روابط خود را با وی بعد از عملکرد مغناطیسی اخیر وی در وایکینگ ها ادامه دهیم. " اگر فقط آنها می توانستند چهره قابل توجهی از قتل های وحشیانه Fimmel را روی بیلبورد کالوین کلاین بگذارند. کاترین وینیک - لاگرتا گتی ایماژ بازیگری که نقش دختر شیطان سپر لاگرتا ، کاترین وینیک را بازی می کند ، در واقع یک کانادایی تبار اوکراینی است. اعتقاد بر این است که وایکینگ ها تا کانادا و کیف فاصله دارند. اتفاقی؟ فکر نکن در حقیقت ، وینیک با موهای بلوند پلاتینی خود - که به نظر می رسد اغلب به سبک قاتل ها - و چشمان آبی یخی شبیه به یک وایکینگ است. در حقیقت ، آسان می توان ادعا کرد که وینیک در تمام نمایش ها نماد ترین بازیگر وایکینگ به نظر می رسد ، حتی اگر واقعاً از اسکاندیناوی استقبال نکرده باشد. وایکینگ ها به هیچ وجه اولین حیرت وینک نیستند. بمب افکن بلوند نیز با بازی در Stand Up Guys ، Failure to Launch ، Love & Other Drugs ، Killers و The Dark Tower در صفحه نمایش بزرگ ظاهر شده است. او همچنین دارای کیفیتهای تلویزیونی کامل در زیر کمربند خود است ، که در قسمت های قانون و نظم: قصد جنایی ، اوز ، CSI: میامی ، CSI: NY ، جنایات جنایی ، خانه و دیگران نمایش داده می شود. او حتی در فیلم 2005 غیرمجاز ترامپ نیز ایوانا ترامپ را بازی کرد. علاوه بر این ، وینیک نه تنها الاغ را لگد می زند و در تلویزیون نام می برد. او همچنین در زندگی واقعی لگد می زند. این بازیگر از دوران کودکی به آموزش هنرهای رزمی پرداخته و اعتبار جدی دارد. وینیک به StarPulse گفت: "من وقتی 16 سال داشتم وارد اولین مدرسه ام شدم." "من یک تسمه سیاه درجه 3 در تائون Kwon Do و کمربند سیاه درجه 2 درجه در کاراته دارم." او همچنین یک محافظ مجاز و مربی دفاع شخصی است. بنابراین با ارل اینگستاد اشتباه نگیرید. الکساندر لودویگ - بیورن ایرونساید گتی ایماژ در طول اجرای نمایش ، طرفداران وایکینگ ها تماشا کرده اند که فرزند اول زادگاه Ragnar Lothbrok از پسری نسبتاً جدی مامان گرفته تا یک آدم خرس خرس بزرگ شود. با بزرگتر شدن شخصیت وی ، شاهد بازیگر الکساندر لودویگ بود که از برخی موهای متداول و ریش فازی هلو به سمت ریش تراشیده - صرفه جویی در یک دم بلند پونی بافته و باریک - و ریش یورش شدید استفاده می کند. در زندگی واقعی ، لودویگ ریش را ادامه می دهد ، اگرچه او با یک اسب مورب وایکینگ دور کمر در اطراف کالیفرنیا قدم نمی زند - مگر اینکه ، یعنی ، او جادویی آن را زیر کلاه های خود پنهان کند. با این وجود ، او هنوز به نظر می رسد مانند یک وایکینگ جلیقه ای که نمی خواهید با آن عصبانی شوید. اگرچه بدیهی است که لودویگ نسخه کودک Bj inrn را در سریال های حماسی تاریخ بازی نکرده است (این ناتان اوتولی خواهد بود) ، او از زمان کودکی بازیگری انجام داده است. برجسته ترین ، لودویگ در فیلم های Seeker: The Dark Is Rising ، Seth Race to Witch Mountain ، ویل استنتون بازی کرد ، برادن هیگینز در Grown Ups 2 و Shane Patton در Lone Survivor. او همچنین به لطف بازی در نقش کاتو در بازی های گرسنگی ، جایزه فیلم MTV را برای بهترین مبارزه ، در کنار جنیفر لارنس و جوش هاتچرسون به خانه برد - نقشی که او نیز برای او جایزه انتخاب نوجوان را برای فیلم انتخاب فیلم شرور بدست آورد. با این وجود ، لودویگ این روزها به دلیل نقش روزافزون خود به عنوان پسر بزرگ Ragnar Lothbrok در وایکینگ ها شناخته می شود که قبلاً وی را به دست آورده استen نامزدی جایزه Maple برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال تلویزیونی که در ایالات متحده پخش شد. Clive Standen - Rollo گتی ایماژ رولو - یا حداقل ، یکی از وحشتناک ترین وایکینگ ها در وایکینگ ها بود ، که به دلیل سوء استفاده ، مشهور شدن به جزر و مد در میدان نبرد ، ظهور قارچ های جادویی ، و داشتن راه خود با ن شناخته شده است. و همیشه قسمت را نگاه می کرد ، با موهای بلند و تیره و ریش بوته ای به او ظاهری مرد خرس داده می داد. با این حال ، در زندگی واقعی ، Clive Standen کمتر خصمانه به نظر می رسد ، زیرا تمایل دارد با موهای کوتاه و مرتب و یک ریش ریز و براق تیز بماند. اما اجازه ندهید که آن ظاهر با سایه روشن تمیز شما را فریب دهد. این بازیگر از کودکی سوار بر اسب ، سوارکاری و شمشیر کشیدن بوده است و همچنین ، طبق تاریخ ، یک متخصص بوکس Muay Thai و مدال طلای شمشیربازی است - به این معنی که شما نمی خواهید به چالش بایستید در هر میدان نبرد ، وایکینگ یا نه. مجموعه مهارت های او badass - که حتی شامل نوازش کردن و رقص معاصر نیز می شود - منجر به نقش های دیگری همچون گاوین روی کاملو ، اد وستورس در اورست و برایان می در مجموعه تلویزیونی گرفته شده است. گرچه استندن گاهی اوقات به نظر می رسد یک متکلم خونخوار و تحت تأثیر قارچ باشد ، اما او در واقع یک نرم افزار بزرگ است. استن به عنوان پدر سه نفر ادعا می کند - علاوه بر اینکه یک رزمنده است - وی همچنین یک متخصص برجسته نیز هست. وی خطاب به مردم گفت: "من یک هیولا کنسول شیاطین هستم." "من [بچه هایم] را در قفل قلقلک می گیرم ، و آنها نمی توانند بیرون بیایند. این مانند جهش UFC است." مهمتر از آن ، او همچنین می داند "همه چیز راجع به عروسک های دختر آمریکایی باید بدانید." به نظر می رسد مثل Rollo ، خوب . حداقل ، پس از تبدیل شدن فرانک. Gustaf Skarsgård - Flóki گتی ایماژ همانطور که از نام او پیداست ، Gustaf Caspar Orm Skarsgård یکی از تنها اسکاندیناوی های واقعی وایکینگ ها است ، هرچند که در زندگی واقعی بسیار کم تر به نظر می رسد. در حالی که فلکی به ورزش کردن ریش و آرایش گریه کننده نمادین مشهور است - که در واقع باعث می شود او به دور از اخلاق به نظر برسد - Skarsgård درست مثل بقیه خانواده بازیگر پر از چهره اش کاملاً پاک و تراشیده مانده است. اگر ما در تلاش برای رتبه بندی Skarsgårds هستیم ، گوستاف باید سوم شود. پدر وی ، استلان اسکارسگورد ، به راحتی مشهورترین خانواده است ، با بازی در نقش استاد جرالد لامبو در فیلم Will Will Hunting ، Bootstrap Bill Turner در Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest و Pirates of the Caribbean: at the End World، Bill Anderson in ماما میا! ، مارتین وانگر در دختر با تاتو اژدها ، کاپیتان توپولف در فیلم Hunt for Red October و دکتر اریک سلویگ جهان سینمایی مارول در Thor ، The Avengers ، Thor: World Dark و Avengers: Age of Ultron . شما همچنین الکساندر اسکارسگورد ، برادر اسکارسگورد را می شناسید که به طور قابل توجهی در خون آشام اسکاندیناویایی اریک نورثمن بازی کرده است. . گرچه Skarsgård خودش به دلیل ایفای نقش در بازی در Förortsungar ، جایزه گلدباگ را به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد کسب کرده است ، بازی در نقش سازنده قایق بلند وایکینگ در سریال تاریخ ، تنها ادعای واقعی این بازیگر برای شهرت است - خارج از اسکاندیناوی ، یعنی. آلیسا ساترلند - ملکه Aslaug گتی ایماژ آلیسا ساترلند با بازی در نقش ملکه اسلاوگ ، دختر افسانه های وایکینگ ، برینهیلر و سیگورد ، یکی از بی نظیرترین نمایش ها را در این نمایش دارد. او قد بلند ، باریک است و برخلاف سایر اعضای بازیگران دیگر به نظر می رسد و این توانایی را دارد که حتی یک پادشاه وایکینگ را با ظاهری خیره‌کننده خود مبهوت کند - تمام صفاتی که در یک مدل مشهور و واقعی زندگی قابل انتظار است. ساترلند وقتی مدل کادبوری را دوباره احیا کرد ، تبلیغات تبلیغاتی خود را با نام "Flake Girl" (نقشی کاملاً عظیم برای هر مدل جوان در استرالیا) - که نشان داد Sutherland در حال خوردن یک نوار شکلات ، در زمان مع ، در یک قابل تبدیل ، در باران بود. وی علاوه بر اینکه در جلد Vogue ، Harper's Bazaar ، Elle ، D - la Repubblica delle donne و Madison نیز حضور داشته است ، در کمپین هایی برای مارک هایی همچون Bulgari ، Calvin Klein ، Chanel و Krastrastase به نمایش گذاشته شده است. حرفه بازیگری وی چندان گسترده نبود ، اگرچه در فیلم های The Devil Wears Prada و Day on Fire نقش های زمینی را ایفا کرد. نکته قابل توجه این که وی در یک قسمت از قانون و نظم: واحد ویژه قربانیان ، علاوه بر ظاهر کاملاً مورد انتظار در مدل برتر بعدی استرالیا - شما می دانید . زیرا او در واقع یکی از مدل های برتر استرالیا است. بسیاری از مدل ها انتقال موفقیت آمیز به بازیگری مانند سابترلند را قبلاً انجام نمی دهند ، بنابراین باید منتظر ماند و دید که آیا این ستاره وایکینگ ها نقش های مهمتری را در آینده دارد. مود هیرست - هلگا گتی ایماژ Maude Hirst نقش هلگا ، همسر زیبا اما ساده Fl ofki قایقران را بازی می کند. اگرچه او هرگز مدلهای محافظ دخترانه لاجرتا را اسپرت نمی کند ، و همچنین توانایی Aslaug برای جادوگری مردان را ندارد ، با این وجود هرست با موهای بلوند بلند و صورت مهربان خود مانند وایکینگ های دوست داشتنی به نظر می رسد. هیر در واقع پیشرفت بازیگری خود را در درام تاریخی محبوب قرن شانزدهم The Tudors بدست آورد ، اگرچه بدون شک وی کمکی داشت. پدرش مایکل است.

هیرست ، نویسنده و تهیه کننده الیزابت ، الیزابت: عصر طلایی ، تودورها و - البته - وایکینگ ها. او به پدرش اعتباری ندارد که او را به خاطر بازیگری وارد بازیگری کرد. او به View of the Arts گفت: "من همیشه خلاق بودم." "من با پدرم زیاد رشد نکردم. مادرم که یک هنرمند است بزرگ شدم و این چیزی است که احتمالاً بر خلاقیت من تأثیر گذاشته است."

در حقیقت ، هیرست در ابتدا به ژیمناستیک علاقه داشت ، اما بعد از اینکه توسط یک مدیر بازیگران ژیمناست های پیشاهنگ برای یک فیلم آینده مورد توجه قرار گرفت ، متوجه شد که بازیگری ممکن است در آینده باشد. در حالی که بدون شک هرست سزاوار نقش هلگا است ، مطمئناً هرگز پدرتان را به عنوان تهیه کننده نمایش از درد نمی بینید.

لینوس روچ - شاه اکبرت
گتی ایماژ

پادشاه اکبرت ممکن است از پوزخندهای حماسی برخوردار باشد ، اما بازیگر لینوس روچ سالهاست که روی همه پرده های بزرگ و کوچک لبخند می زد.

برجسته ترین آن ، روچ - که در زندگی واقعی تقریباً با شاه اگزبرت یکسان به نظر نمی رسد ، لباس تاج و لباس قرون وسطایی را دارد - برای تصویربرداری از رابرت اف کندی نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب برای "بهترین بازیگر نقش اول در مینیریس یا فیلم تلویزیونی" شد. در RFK ، و جایزه ماهواره ای برای "بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سری ، مینی بارها یا فیلم تلویزیونی" را برای بازی در نقش رالف ویگرام در سال 2002 در جمع آوری طوفان کسب کرد. علی رغم نقش های برنده جایزه ، بیشتر بینندگان تلویزیون احتمالاً او را به عنوان بهترین ADA مایکل کاتاتر در قانون معروف و درام درام جنایی مشهور و طولانی می شناسند. مهمتر از همه اینها ، روچ همچنین چند نمایش بزرگ روی پرده سینماها ساخته است که نقش های آن در Priest ، The Wings of Dove ، Pandaemonium ، The Chronicles of Riddick ، ​​Batman Begins ، The Namesake و Non-Stop را در میان دیگران نشان داده است.

قطعاً Roache با بازی پادشاه غریبه نیست. او علاوه بر بازی در نقش پادشاه غیرقابل اعتماد ، اکبر ، شخصیت برجسته را در ریچارد دوم در رویال بورس در منچستر انجام داده است. جای تعجب نیست که او خیلی خوب به دنبال قاچاق و راضی بودن است.

مع دونفورد - اتلولف
گتی ایماژ

گرچه او شاهزاده انگلیسی اتلولف را در وایکینگ های تاریخ بازی می کند ، اما بازیگر مو دونفورد در واقع ایرلندی است - واقعیتی که توسط تولید کنندگان این نمایش کمی پوشانده شده است ، به نظر می رسد موهای تیره تر و ریش تیره تری به این شخصیت داده است.

با این حال ، ایرلندی ها مطمئناً تمایل دارند که دونفورد معمولاً کم قرون وسطایی را به عنوان بازیگر نقش پاتریک فیتزجرالد در روز پاتریک بازی کند - یک درام برنده جایزه ایرلندی با محوریت یک اسکیزوفرنی 26 ساله و روز سنت پاتریک. ناپدید شدن در دوبلین - نقشی که کاملاً گسترده برای دانفورد بود. دانفورد به Independent.ie گفت: "من باید پاتریک بازی کنم." "من هیچ حرفه ای برای شاه شاه نداشتم. از جایی بیرون آمد و با من صحبت کرد." این فیلم کاملاً برانگیخت و همچنین ستاره ای از فیلم را ایفا کرد برای بهترین بازیگر نقش اول زن در نقش اصلی فیلم.

از همه مهمتر ، دانفورد همچنین برنده یک جایزه EFP 2015 Stars Shooting Stars شد - یک جایزه معتبر جشنواره بین المللی فیلم برلین به ده بازیگر جوان اروپایی اهدا شد. هرگز از آن نشنیده اید؟ دانفورد نداشت. دانفورد به یاد ایرلند تایمز گفت: "من در روز تولد من - یازدهم دسامبر از خواب بیدار شدم و تماس گرفتم." "به من گفته می شود:" شما ستاره تیراندازی هستید "و من مانند" اوه ، کشنده است. این چیست؟ " این مانند ارباب حلقه ها بود. عالی. اما ما به کجا می رویم؟ "

جورج بلاگدن - آتلستان
گتی ایماژ

اکثر مردم جورج بلاگدن را به عنوان مرد مقدس وایکینگ ها آتلستان می شناسند ، که هم در مسیحیت و هم در بت پرستی نورسانی تبحر دارد ، که هم توسط King Ragnar و King Ecbert عاشق آن بودند ، و هم عموماً یک شخص عزیز پرهیزکار . اگر در بعضی مواقع ، کمی مغذی باشد. . در این نمایش ، آتلستان از یک راهب ورزشی برش خورده به ی عیسی - ظاهری شبیه عیسی ، زخم های صلیب و همه رفت. با این وجود ، در زندگی واقعی ، بلاگدن بسیار برش تمیزتری است ، معمولاً ریش به خوبی اصلاح شده یا بدون ریش را ورزش می کند ، و موهایی که از طول ناجی فاصله زیادی دارند.

گذشته از وایکینگ ها ، بلاگدن بطور ویژه گرانتیر را در Les Misérables بازی می کرد ، فیلمی که بازیگرانش را دیدند که کاملاً مورد تحسین قرار گرفت. این بازیگر به دلیل ایفای نقش در فیلم قابل توجه ، جایزه هیئت ملی نقد و بررسی بهترین بازیگران ، جایزه ماهواره ای بهترین بازیگران در یک تصویر متحرک ، و جایزه انجمن منتقدین فیلم منطقه واشنگتن D.C را برای بهترین گروه دریافت کرده است. این بازیگران همچنین برای دریافت جایزه انجمن منتقدین منتقدان فیلم برای بهترین بازیگر نقش برتر ، جایزه انجمن منتقدین فیلم سینمایی ققنوس برای بهترین بازیگران ، جوایز انجمن منتقدین فیلم سینمایی سن دیگو برای بهترین عملکرد توسط یک گروه ، و یک جایزه انجمن صنفی بازیگران فیلم سینمایی برای اجرای عالی معرفی شدند. توسط بازیگران در یک تصویر متحرک - اثبات اینکه در واقع جوایز بیشتری در آنجا وجود دارد از آنجایی که حتی می دانستید وجود داشته است.

چه چیز بعدی برای مرد وایکینگ های خدا و ستاره ورسای است؟ فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

جان کاواناغ - بیننده

شما مطمئناً وایکینگ ها The Seer را از هرجای دیگر تشخیص نخواهید داد ، با توجه به اینکه اوراکل کور در تعداد زیادی از لوازم آرایش پوشانده شده است ، هیچ چشم ندارد ، همیشه دارای موی سر است ، و بیشتر اوقات در کلبه تاریک و تنگ او به تصویر کشیده شده است. اما حتی اگر می توانستید مرد را در پشت آرایش مشاهده کنید ، ممکن است شخصیت های برجسته ای را تشخیص ندهید

بازیگر نقش جان کاواناغ از هرجای دیگری یا.

کاواناگ ، که ظاهراً به نظر چندان کاملاً بنظر نمی رسد ، در کل فیلم هایی که می خواهید دروغ بگویید ، بازی کرده است ، اگر می خواستید بگویید ، از جمله فلورانس فاستر جنکینز ، فیلم عالی و گسترده ، استاگ و راز. اگر چشم شاهین دارید ، ممکن است کاواناغ را از برخی نقش های جزئی در فیلم های بزرگتر ، از جمله The Black Dahlia ، الکساندر الیور استون ، سوئینی تاد و Braveheart تشخیص دهید. او همچنین از بازیگری صحنه ای ، از شکسپیر گرفته تا اشرافیان ، بسیار آگاه است و همچنین کارهای صداگذاری را نیز ارائه داده است.

اگر از نزدیک نگاه کنید ، می توانید کاواناژه را زیر آرایش سیر مشاهده کنید. اما باید واقعاً ، از نزدیک نگاه کنید. این که آیا Kavanagh از داشتن کف دست خود به طور مرتب توسط ستاره های وایکینگ ها لیز می خورد ، لذت می برد یا نه ، بهترین گمانه زنی است.

جنی ژاک - جودیت

جودیت وایکینگ ها را از بند شاهزاده خانم قرون وسطایی خود بیرون بیاورید و شخصیت را در بعضی لباس های قرن بیست و یکم قرار دهید ، و شما جنی ژاک بازیگر زن دارید. به طور جدی ، تنها چیزی که شخصیت را از بازیگر جدا می کند - از نظر ظاهری - دوره زمانی است ، به نظر می رسد خیلی کم انجام شده است تا در واقع ظاهر ژاک را برای نمایش تغییر دهد ، گذشته از اینکه ظاهر او را به نظر برساند انگار مجبور است خودش را انجام دهد. آرایش در یک قلعه کم نور.

ژاک با درام تاریخی غریبه نیست. هواداران برادری هنری دوره ویکتوریا معروف به Pre-Raphaelites - که مشهورترین نقاش و شاعر دانته گابریل روستتی است - احتمالاً این بازیگر پشت جودیت وایکینگ ها را از دیگر نقش اصلی او به عنوان آنی میلر ، الگویی که مشهور برایش نشسته است ، خواهد شناخت. Rossetti ، ویلیام هولمن هانت ، جان اورت میللا و سایر Pre-Raphaelites در سریال خارق العاده BBC ، Desperate Romantics.

او همچنین طرفدار آگاهی از صرع است و اخیراً شنا آب آزاد و اسپرتی اسپرینت را برای جمع آوری پول برای انجمن صرع به پایان رسانده است.

مشخصات

آخرین جستجو ها